Bosna i Hercegovina je s 3:1 bila bolja od Katara u trećem kolu skupine B na Svjetskom prvenstvu te je tako najverojatnije osigurala povijesni plasman u šesnaestinu finala Mundijala. Tamo ih može čekati SAD ili Njemačka, a nakon susreta izjavu su dali Amar Memić i Kerim Alajbegović.
Kakav je osjećaj pobijediti na Svjetskom prvenstvu?
“Nevjerojatan osjećaj, pogotovo pred domaćom publikom. Kući, a u Americi. Ponosan sam na momke i na cijelu državu.”
Koga priželjkuješ u sljedećem krugu?
“Ja bih volio da to bude SAD da ih nadmašimo u navijanju. Da budemo mi domaći. Tko god bude mislim da im možemo parirati.”
Nakon Amara Memića dao je izjavu i strijelac prvog pogotka Kerim Alajbegović.
“Nisam puno razmišljao. Fino mi je legla lopta. Bio je to dobar gol i dobro smo ušli u utakmicu. Došao je drugi gol i onda je sve bilo dobro.”
Kako ste reagirali nakon gola Katara?
“Malo smo pali, ali prvih 40 minuta smo mogli voditi 3:0. U drugom poluvremenu smo se podigli i bilo je dobro.”
Koga priželjkuješ u sljedećoj fazi?
“Svejedno mi je s kim igramo. Naši navijači su naš 12. igrač, nemam riječi osim hvala svima koji su bili tu.”
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!